Termín živého vysielanie je presunutý na november!

Milí naši priaznivci,

tento rok priniesol a prináša všetkým nám nečakané zmeny a narušil naše plány. Od jari sme uvažovali ako pripraviť 4. ročník ročník Trh kože, aby sme  išli v intenciách aktuálnych nariadení. A tak  vznikal myšlienka realizovať Trh kože cez internet a vysielať živé diskusie s dermatológmi cez našu webstránku, YouTube kanál a Facebook.

Všetko bolo pripravené do poslednej chvíle, avšak vzhľadom na aktuálne vládne nariadenia v súvislosti s pandémiou COVID-19 a po konzultácií s  prezidentom Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti doc. MUDr. Dušanom Buchvaldom, PhD. , ktorý je hlavným odborným garantom edukačného podujatia Trh kože, by sme Vás radi informovali, že sme sa rozhodli presunúť zajtrajšie realizovanie živého vysielania odborných diskusií zo soboty 24.10. na druhú polovicu novembra, kedy už predpokladáme, že bude situácia stabilnejšia. O presnom dátume vás budeme priebežne informovať.

Zvažovali sme viaceré varianty možnej realizácie Trhu kože už zajtra, ale aj z etického hľadiska a vzhľadom na prvý deň obmedzenia a zákazu vychádzania a  pracovné nasadenie našich lekárov, bude vhodnejšie, ak sa opäť všetci a pod menším napätím a tlakom stretneme neskôr.

Trh kože má už svoje stabilné a stále viac rozširujúce sa publikum, takže veríme, že nám aj naďalej ostanete verní.

Nezabúdajme však a nepodceňujme akékoľvek zmeny na koži, alebo prípadné zhoršenie kožného ochorenia. Dermatológovia sú naďalej, aj v týchto dňoch, dostupní vo svojich ambulanciách a radi vám pomôžu.

Zároveň dávam do pozornosti našu ON-LINE poradňu kože na stránke www.trhkoze.sk/poradna, kde odpovedá pani doktorka Gabriela Kolátorová.

Ďakujeme vám a našim partnerom za pochopenie a prajeme vám veľa síl a zdravia.

Dovidenia v novembri.

 

Lele Zemanová

Riaditeľka Trhu kože