TRH KOŽE bude už po šiesty raz naraz v troch mestách

Edukačné podujatie zamerané na zvýšenie povedomia o diagnostike a liečbe kožných ochorení Trh kože sa uskutoční už po šiesty raz v sobotu 22. októbra súbežne v troch nákupných centrách v Bratislave (Nivy centrum), Banskej Bystrici (Europa SC) a Košiciach (Optima) a to v čase od 10.00 do 18.00 hod.

Návštevníci budú mať opäť k dispozícii verejné a diskrétne poradne kože, kde budú môcť konzultovať svoje prípadne dermatologické problémy s poprednými kožnými lekármi zo všetkých regiónov Slovenska. Prihlasovanie do diskrétnych poradní, ktoré sú zamerané predovšetkým na kontrolu materských znamienok dermatoskopom, bude možné aj online cez webstránku podujatia www.trhkoze.sk.

Súčasťou Trhu kože sú aj odborné diskusie s lekármi venované problematike kožných ochorení.

Tento rok budú prednášky na témy akné, psoriáza, herpes, mykózy, rakovina kože, atopická dermatitída a terapia morskou soľou.

Trh kože sa už vyprofiloval na celoročnú edukačnú platformu, čo bolo od začiatku našim cieľom, poskytnúť komplexné informácie z klinickej dermatológie, ktoré na Slovensku absentovali. Ľudia nám denne píšu do dermatologickej online poradne na našej webstránke a konzultujú svoje problémy, alebo si vyhľadávajú informácie  a spätne sa vracajú k odborným prednáškam v našom archíve“, uvádza riaditeľka podujatia Lele Tarbuk Zemanová.