Aplikácia SKIN VISION

Aplikácia Skin Vision vám pomôže pri samovyšetrení kožných útvarov

Samovyšetrovanie pokožky na celom tele je jedným zo základným princípov prevencie vzniku kožných ochorení, či dokonca rakoviny kože. Ak si totižto sami včas všimneme akúkoľvej čo i len menšiu zmenu na našej koži a venujeme jej pozornosť, môžeme predísť rozšíreniu ochorenia.

Niektorí z nás dlhšie otáľajú s návštevou kožnej ambulancie, a preto sú už dostupné aj mnohé aplikácie, ktoré si jednoducho môžete stiahnuť do vášho mobilu.

Jednou z nich je aj najnovšia aplikácia SkinVision. Je to profesionálna aplikácia pre smartfóny, ktorá rozširuje možnosť samovyšetrenia vašej pokožky a zvyšuje znalosti o tom, kedy konať, ako a prečo. Poskytuje presnú a včasnú detekciu rakoviny kože spolu s najspoľahlivejším personalizovaným poradenstvom v oblasti zdravia pokožky a odporúčaním zdravotnej cesty.

V centre tejto služby je aplikácia SkinVision, čo je regulované lekárske zariadenie, ktoré spája technológiu AI s odbornými znalosťami odborníkov v oblasti zdravia pokožky a dermatológov. SkinVision je služba voľby, či chcete riešiť svoje najbezprostrednejšie obavy, zistiť, aké kroky by ste mali podniknúť ďalej, pochopiť rizikový profil svojej pokožky a zaviesť do svojho sezónneho rytmu najinteligentnejší režim zdravia pokožky.

Vďaka vysoko presnému algoritmu založenému na AI kombinuje špičkovú technológiu s najlepšími odbornými znalosťami a podporou dermatológov vo svojej triede. Aplikácia je klinicky overená a regulovaná zdravotnícka pomôcka, ktorá dokáže odhaliť príznaky najbežnejších druhov rakoviny kože s citlivosťou až 95 %.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár