Poradňa

Všetky odborné diskusie 4. ročníka Trhu kože, ktoré boli vysielané naživo, si môžete pozrieť kedykoľvek na našom YouTube kanáli https://www.youtube.com/channel/UChbUTp16ZBtJ-W9vxX_IRXg

Termín živého vysielanie je presunutý na november!

Milí naši priaznivci a návštevníci,
vzhľadom na aktuálne opatrenia a nariadenia v súvislosti s pandemickou situáciou na Slovensku, rozhodli sme sa aj my promtne zareagovať a pripraviť pre vás napriek tomu 4. ročník edukačného podujatie z oblasti dermatológie TRH KOŽE 2020, ktorý budete môcť sledovať celých 8 hodín naživo prostredníctvom našej FB stránky a webstránky www.trhkoze.sk.

Budeme vysielať z improvizovaného štúdia LIVE diskusie s top slovenskými kožnými lekármi na témy psoriáza, atopický ekzém, akné, urtikária, ochorenie vlasov, alergické dermatitídy a vplyv endotoxínov na kožné ochorenia. Diskusie následne ostanú v archíve, takže si ich aj spätne budete môcť v kľude pozrieť. Presný vysielací program včas zverejníme. Žiaľ nemôžeme pre vás zabezpečiť populárne kožné poradne a stánky vystavovateľov a partnerov, ale svoje problémy môžete minimálne prediskutovať a poradiť sa v našej on-line kožnej poradni s MUDr. Gabrielou Kolátorovou na stránke www.trhkoze.sk/poradna/ už dnes.

Tešíme sa na vás a ďakujeme za pochopenie a podporu!